НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний матч. "Карпати" - "Малага" (Іспанія) 3:0 ###

У середу, 20 лютого, "Карпати" провели другий спаринг в Іспанії. Матч проти лідера іспанської Сегунди "Малаги" відбувся у курортній Марбельї.

"Карпати": Мартищук, Федорів (Петрівський, 76), Лащенков, Іщенко, Ощіпко, Худоб"як (Кожанов, 46), Женюх (Бідловський, 62), Кополовець (Ткачук, 46), Кобін (Голодюк, 62), Фещук (Омельченко, 83).

Також на поле з перших хвилин у складі "зелено-білих" вийшов потенційний бразильський новачок, що перебуває зараз на оглядинах у тренувальному таборі команди.

На 35-й хвилині карпатівці відкрили рахунок. Простріл Худоб"яка на дальній штанзі ударом в один дотик замкнув Василь Кобін - 1:0.

Через кілька хвилин атака "Малаги" закінчилась ударом у поперечку воріт Мартищука.

У першій же атаці "Малаги" після перерви Лащенков врятував "Карпати" від голу, вибивши м"яча з порожніх воріт.

Після слаломного проходу Андрій Ткачук заробив кутовий. Після подачі Кобіна чудово відкрився Фещук, м"яч після його удару головою пролетів у сантиметрах від поперечки.

Удар з 32-х метрів зі штрафного у виконанні Іщенка прийшовся у стінку. Першим на підборі виявився Кожанов, який філігранним пасом вивів на ударну позицію Кобіна, однак Василь влучив у голкіпера суперників.

Штрафний удар з 30 метрів знову взявся виконувати Іщенко. після розіграшу м"яч потрапив до Фещука, який пробив по воротах. М"яч, зрикошетивши від оборонця "Малаги", потрапив до Кожанова, який втік від захисників і потужно пробив повз воротаря - 2:0.

3:0. Після подачі кутового потенційний бразильський новачок "Карпат" вистрибнув вище за захисників "Малаги" і пробив головою у верхній кут воріт.

Небезпечно біля воріт "Карпат". Після виходу сам-на-сам нападника "Малаги" чудову реакцію демонструє Мартищук.

Матч завершено. У своєму другому спарингу в Іспанії "Карпати" розгромили лідера Сегунди з рахунком 3:0.

Планується, що завершальний матч на зборах відбудеться у неділю, 24 лютого. Суперником "Карпат" буде клуб "Хорсенс" (Данія).